KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Emaljmålning 12398061
nr 1239 8061
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Emaljmålning, Monogramsignerad, "Röd Dominans". Signerad, daterad -90,35x50
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2019
kl 20:18:44
4/3 20:13:45
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning